Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

3lipy

Pane Čižinský,

je mi hanba, že jsem do této doby jen nadávala na svinstvo, které s postiženými naše vláda vyvádí. Jdu taky napsat a nejen panu knížeti. Zdravím vás.L.Čiháková

0/0
8.3.2011 15:33

realateista

Kdo volil TOP09, dnes musí chodit kanálama

Je dobře, že se naivní pravičáci vybarvují ohledně podpory tunelářů zdravotnictví a důchodů. Pro potřebné pak peníze samozřejmě nejsou.

Je to ozázka priorit, kamárádů a sponzorů.

Jediné řešení je Generální stávka, pád vlády, předčasné volby.

Autore, kde jste zjistil mail na "knížete"? Myslím, že mnoho spoluobčanů by mu velmi rádo napsalo. 

0/0
8.3.2011 13:19

seelen

Jó chlapče

poslechls přemluv bábu a teď voláš už pozdě;-)

0/0
8.3.2011 12:45

Chytrakz hospody

Státe fuj

Většina rodičů  by nikdy nedali své dítě  do ústava postaraj se o něj sami.  Sebrat jakoukoliv pomoc těmto rodičům je silně neetické. Navíc pokud by stát dobře hospodařil se svěřenými financemi, které vybral od daňových poplatníků, bylo by peněz na tuto etickou činnost dost a dost. Určitě by hodně málo lidí protestovalo proti tomu, aby se těm, kteří se narodili s postižením, dávalo ze státního, aby i tito lidé mohli důstojně jak v mládí tak i ve stáří žít.  Kde peníze hledat, vemte si kolik se promrhalo v cause Promopro, kolik se teď zbytečně vyhazuje za zcela nesmyslné sčítání lidí (všechny důležité údaje stát má již k dispozici a nedůležité zase k ničemu nepotřebuje). Kolik peněz se rve do "sociálně potřebných", kde se to nesmí nazývat pravým jmenem, jinak je to za -100 dukátů a vymazáním (v tomto plátku)   a takových případů vyhazování státních peněz do kapes vyvolených a "potřebných" je hodně. Těm skutečně potřebným se pak nedostává!

0/0
8.3.2011 12:14

MMORHO

Rozlišoval bych......

Vzpomínám, jak tady byla debata o  nějakém dítěti, snad ze Zlína.  Rodiče  věděli, že dítě bude těžce postižené a pravděpodobně brzy umře. Přesto odmítli rady lékařů, aby šli na potrat a  měli zdravé miminko.   Mají těžce postižené dítě.  Zvolili si to....  Ale chtít teď po ostatních , aby jim platili  ?  Když došla řeč na to, kolik taková péče o postižené dítě stojí, reakce "humanistů" byla:   nedá se vše přepočítávat na peníze.  Jistě že nedá.  Tak proč chcete peníze ?   Jiná věc je, pokud rodiče o postižení  nevěděli, nebo se objeví nemoc  za života.   Pak je jistě na místě pomoci  rodině.  [>-]

0/0
8.3.2011 12:00

Jan Čižinský

Re: Rozlišoval bych......

Nevidomí a neslyšící nemají právo se narodit? Vzpamatujte se a pusťte si nějakou písničku od Wericha, Voskovce a nevidomého Ježka.

0/0
8.3.2011 12:12

fifi16

Re: Rozlišoval bych......

Neslyšící a nevidomí se mají právo narodit, to také nejde screeningem poznat, ale těžké vývojové vady neslučitelné s alespoň trochu kvalitním životem jdou. A to myslel zřejmě autor příspěvku. Samozřejmě i tito mají právo se narodit, ale zodpovědnost by měla být na jen na rodičích.

0/0
8.3.2011 12:19

oddTom

Re: Rozlišoval bych......

A vy jste nikdy neslyšel o případu, že by se navzdory testu potvrzujícímu těžkou vadu narodilo zdravé dítě? Pokud ne, doporučuji zagooglit... Pak napište, proč "pro jistotu" zabíjet zdravé.

0/0
8.3.2011 19:00

janajt

Nenapíšu

Váš blog je strašně dojemný emotivní, kdo by se nechtěl zastat postižených miminek, že? Jenže¨co takhle hledat jiné zdroje než jen stát, od něj přece peníze chtějí všichni ne, lékaři- učitelé- postižení -matky -vydavatelé knih... , co je role státu, kde on bere peníze a může jich dávat víc než vybere? Vždycky se najdou důvody proč dát tam či onam jakou máte vy koncepci? Socialistickou státe dej prachy - na všechno nejlépe, nebo budete podporovat občanskou společnost - hele váš soused má postižený mimino pomůžeme mu?!

0/0
8.3.2011 12:00

Jan Čižinský

Re: Nenapíšu

Ano, pokud se týče postižených dětí, je ze mne socialista. Měli bychom jim péči zaplatit my všichni.

0/0
8.3.2011 12:08

3lipy

Re: Nenapíšu

http://www.denik.cz/hoffmanuv_denik/postih-postizenych20110307.html

0/0
8.3.2011 17:15

janajt

Re: Nenapíšu

Znamená vaše odpověď, že v ostatním už socialista nejste? Zajímala by mne ta vaše hranice... Osobně myslím, že propast mezi sociálním cítěním a socialismem je nepřekročitelná... jenže tohle je asi nad většinovým kdu-chápáním...

Ještě si dovolím připomenout, že jedna bývalá členka KDU, která je nyní TOP jak vyšitá, mluvila dost podobně a ty hranice měla stejně nerozlišované jako vy...

0/0
9.3.2011 14:29

Gábuša

děkuji

já vám za ten dopis děkuji. Moc. Sice Vám tady nespočet lidí napíše, že pláčete na špatném hrobě a že jste naivní, ale já jsem přesvědčená o tom, že když všichni voliči TOP 09 vyslyší Vaši výzvu a napíšou, tak se něco změní. Ony totiž matky dost dobře nemůžou vyhlásit, že děkují a odcházejí a proto nikoho nezajímají. A to je smutné.

0/0
8.3.2011 11:54

levicak

Je to marný

Je to marný Trautenberk byl jen ikona pro fejzbúkáře a neví co páchá Kalousek a voliči TOPky zase neví kdo  to Kalousek je. Jak z toho ven;-D.

0/0
8.3.2011 11:40

kucerajan

Víte, co je to, když se o někom řekne, že je degenerovaný_

U nás na rohu Bojiště a Kateřinský ulice, poslušně hlásím, pane lajtnat, byl taky jeden degenerovanej člověk. Jeho otec byl jeden polskej hrabě a matka byla porodní bábou. Von met ulice a jinak si po kořalnách nenechal říkat než pane hrabě.

0/0
8.3.2011 11:22

romualda

nesprávný

To píšete nesprávnému, Schwarzenberg ani nezná program své strany, natož aby věděl takové podrobnosti...

0/0
8.3.2011 11:01Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz